Pristatymas

Perkant už 30 eurų ir daugiau, atsiuntimas nemokamas.

Mūsų prekės pristatomos per „Lietuvos Paštas“siunčiame tik REGISTRUOTU pirmenybiniu paštu, užsakymas Lietuvoje nuo išsiuntimo dienos gaunamas per 1-3 darbo dienas į artimiausia jūsų namų pašto skyrių, apie siuntinio buvimo vieta bei galima atsiėmima „Lietuvos Paštas“ informuoja SMS žinutė, todėl prašome nurodyti teisingą telefono numerį!

Siuntiniams į užsienį mūsų parduotuvė naudojasi tik„Lietuvos Paštas“ paslaugomis, į užsienį išsiųstos siuntos nuo išsiuntimo dienos gaunamos per 3-9 d.d į pašto skyrių.

*Pristatymas į kiekviena užsienio šalį skiriasi, todėl gali svyruoti. Siuntiniai į užsienį siunčiami tik REGISTRUOTU paštu, todėl galima sekti kur yra siuntinys.

Mūsų parduodamos prekės sandėliuojamos Lietuvoje, kiekviena prekė turi savo pristatymo laiką, Visos prekės suruošiamos išsiuntimui per 24h nuo užsakymo apmokėjimo. Jeigu prekės neturime sandėlyje, tada informuojame apie situacija telefonu arba el.paštu, prekės kurių nėra sandėlyje atsiunčiamos per 5-10d.d pas mus. 

Grąžinimas

1. Perkant parduotuvėje ZAISLUMUGE.LT kiekvienam pirkėjui ir jo nupirktai tinkamos kokybės prekei suteikiama 7 dienų grąžinimo garantija nuo prekės gavimo dienos.

2. Norėdami grąžinti tinkamos kokybės prekę:

  1.     Reikia būtinai susisiekti el. paštu zaislumuges@gmail.com iš anksto neperspėjus ir nesuderinus grąžinimo, prekės atgal nepriimamos.
  2.     Susisiekus el.paštu jums bus atiųsta GRAŽINIMO FORMA kuria reikės užpildyti bei atsispausdinti.
  3.     Prekė turi būti nenaudota, su ženklinimo etiketėmis bei originalioje pakuotėje, nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos.

3. Kiekvienai prekei suteikiama tiekėjo garantija gamybiniam brokui ir kitiems defektams nesusijusiems su normaliu prekės naudojimu ir aplinkos poveikių. Kiekvienos prekės garantijos laiką galite rasti prekių aprašyme.

4. Norint grąžinti netinkamos kokybės prekę, atlikite aukščiau išvardintus žingsnius.

5. Parduotuvė įsipareigoja ne vėliau kaip per 10 dienų nuo vartotojo prašymo gavimo dienos pateikti vartotojui motyvuotą rašytinį atsakymą.

6. Pirkėjui gražinus nepažeita prekė, ZAISLUMUGE.LT įsipareigoja grąžinti sumokėtus pinigus į nurodyta banko sąsk. ne vėliau kaip per 7 darbo dienas nuo ZAISLUMUGE.LT prekės gavimo dienos.